Relay: electromagnetic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RTD34005WG
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: RTD34005WG
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Leads | for soldering |
| Coil resistance | 62Ω |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Contact current max. | 16A |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 8ms |