Retransmitter; EXTA FREE; IP20; 230VAC; -10÷55°C; Dim: 160x66x90mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
RTN-01
Tootja: ZAMEL
Tootja tootekood: RTN-01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Retransmitter; EXTA FREE; IP20; 230VAC; -10÷55°C; Dim: 160x66x90mm
| Operating temperature | -10...55°C |
| IP rating | IP20 |
| Series | EXTA FREE |
| Application | intelligent house |
| Dimensions | 160x66x90mm |
| Frequency | 868.32MHz |
| Power consumption | 450mW |
| Range | 250m |
| Rated voltage | 230V AC |
| Control | wireless |