Relay: electromagnetic
Kordarv:
20.0
Minimum quantity:
20.0
Tootekood:
RTS3TF03
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: RTS3TF03
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Leads | for PCB |
| Height | 15.7mm |
| Body dimensions | 29x12.7x15.7mm |
| Coil resistance | 15Ω |
| Rated coil voltage | 3V DC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Contact current max. | 16A |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 10ms |
| Coil current | 200mA |