Bearing: spherical; Øout: 7mm; Øint: 5.2mm; iglidur® W300; -30÷80°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SAM-05
Tootja: igus
Tootja tootekood: SAM-05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Bearing: spherical; Øout: 7mm; Øint: 5.2mm; iglidur® W300; -30÷80°C
| Operating temperature | -30...80°C |
| Enclosure material | igumid G |
| Material | iglidur® W300 |
| Height | 3.5mm |
| Internal diameter | 5.2mm |
| Outside diameter | 7mm |
| Mechanical elements features | lubricant-free |
| Type of bearing | spherical |