Bearing: spherical; Øout: 10mm; Øint: 8.2mm; iglidur® W300; igubal®
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SAM-08
Tootja: igus
Tootja tootekood: SAM-08
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Bearing: spherical; Øout: 10mm; Øint: 8.2mm; iglidur® W300; igubal®
| Operating temperature | -30...80°C |
| Enclosure material | igumid G |
| Material | iglidur® W300 |
| Height | 5mm |
| Internal diameter | 8.2mm |
| Outside diameter | 10mm |
| Mechanical elements features | lubricant-free |
| Type of bearing | spherical |