Bearing: spherical; Øout: 12mm; Øint: 10.2mm; iglidur® W300
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SAM-10
Tootja: igus
Tootja tootekood: SAM-10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Bearing: spherical; Øout: 12mm; Øint: 10.2mm; iglidur® W300
| Operating temperature | -30...80°C |
| Enclosure material | igumid G |
| Material | iglidur® W300 |
| Height | 5.5mm |
| Internal diameter | 10.2mm |
| Outside diameter | 12mm |
| Mechanical elements features | lubricant-free |
| Type of bearing | spherical |