Re-battery: acid-lead; 6V; 1.3Ah; AGM; maintenance-free
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SB1.3-6
Tootja: SSB
Tootja tootekood: SB1.3-6
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Re-battery: acid-lead; 6V; 1.3Ah; AGM; maintenance-free
| Leads | 4,8mm connectors |
| Technology | AGM |
| Body dimensions | 97x24x52mm |
| Capacity | 1.3Ah |
| Rated voltage | 6V |
| Type of rechargeable battery | acid-lead |
| Rechargeable batteries features | maintenance-free |
| Storage time | 6-9 years |
| Rechargeable batteries application | alarm systems, power backup systems |