Signaller: obstruction light; flashing light; 22÷51VDC; 22÷51VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SB2000/NGS-24V
Tootja: BSSTC
Tootja tootekood: SB2000/NGS-24V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: obstruction light; flashing light; 22÷51VDC; 22÷51VAC
| Supply voltage | 22...51V AC, 22...51V DC |
| Operating temperature | -55...55°C |
| IP rating | IP66, IP67 |
| Series | SMART BEACON SB2000/xS |
| Body colour | red |
| Power consumption | 30W |
| Additional functions | light dependent switch integrated |
| Luminosity | 2000cd |
| Light source | LED |
| Signalling method | flashing light |
| Mechanical impact resistance | IK08 |
| Type of signaller | obstruction light |