Signaller: obstruction light; flashing light; 21÷48VDC; 21÷48VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SB2000/SEX-24V
Tootja: BSSTC
Tootja tootekood: SB2000/SEX-24V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: obstruction light; flashing light; 21÷48VDC; 21÷48VAC
| Supply voltage | 21...48V AC, 21...48V DC |
| Operating temperature | -55...55°C |
| IP rating | IP65 |
| Series | SMART BEACON SB2000/xEX |
| Body colour | yellow |
| Power consumption | 25W |
| Luminosity | 2000cd |
| Light source | LED |
| Signalling method | flashing light |
| Mechanical impact resistance | IK10 |
| Type of signaller | obstruction light |