Fuse: automatic; automotive; 200A; black; 12÷48VDC; 52x70x42mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SBA.HQ-200A
Tootja: 4CARMEDIA
Tootja tootekood: SBA.HQ-200A
Spetsifikatsioon tootele Fuse: automatic; automotive; 200A; black; 12÷48VDC; 52x70x42mm
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Kind of fuse | automotive |
| Colour | black |
| Current rating | 200A |
| Dimensions | 52x70x42mm |
| Type of fuse | automatic |
| Fuse characteristics | time-lag |
| Car Audio features | waterproof |