Tootekood: SBCT10100
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SBCT10100
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Semiconductor structure
  • Max. forward impulse current
  • Max. forward voltage
  • Type of diode
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 2x5A; TO220AB; Package: tube
Mounting THT
Case TO220AB
Kind of package tube
Semiconductor structure common cathode, double
Max. forward impulse current 100A
Max. forward voltage 850mV