Inductor: wire; THT; 2mH; 22mΩ; 250VAC; -25÷120°C; Series: SC; 10A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SC-10-20J
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: SC-10-20J
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; THT; 2mH; 22mΩ; 250VAC; -25÷120°C; Series: SC; 10A
| Mounting | THT |
| Resistance | 22mΩ |
| Operating voltage | 250V AC |
| Operating temperature | -25...120°C |
| Series | SC |
| Maximum current | 10A |
| Inductance | 2mH |
| Type of inductor | wire |