Inductor: wire; THT; 500uH; 8mΩ; 250VAC; -25÷120°C; Series: SC; 15A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SC-15-05JH
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: SC-15-05JH
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; THT; 500uH; 8mΩ; 250VAC; -25÷120°C; Series: SC; 15A
| Mounting | THT |
| Resistance | 8mΩ |
| Operating voltage | 250V AC |
| Operating temperature | -25...120°C |
| Series | SC |
| Maximum current | 15A |
| Inductance | 500µH |
| Type of inductor | wire |