Tootekood: SC2V822MLS76F0H2N
Tootja: Elite
Tootja tootekood: SC2V822MLS76F0H2N
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; 8200uF; 350VDC; ±-20%; M5; 2000h; -25÷85°C
Mounting M5
Operating voltage 350V DC
Operating temperature -25...85°C
Tolerance ±20%
Capacitance 8.2mF