Tootekood: SC2W562MLS76E3H2DMN
Tootja: Elite
Tootja tootekood: SC2W562MLS76E3H2DMN
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; 5600uF; 450VDC; ±-20%; M5; 2000h; -25÷85°C
Mounting M5
Operating voltage 450V DC
Operating temperature -25...85°C
Tolerance ±20%
Capacitance 5.6mF