IC: driver; I2C; MLPQ24; 150mA; Ch: 4; 4.5÷45V; 0.2÷2.2MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SC5012QMLTRT
Tootja: SEMTECH
Tootja tootekood: SC5012QMLTRT
Spetsifikatsioon tootele IC: driver; I2C; MLPQ24; 150mA; Ch: 4; 4.5÷45V; 0.2÷2.2MHz
| Output current | 150mA |
| Mounting | SMD |
| Case | MLPQ24 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Integrated circuit features | linear dimming, phase-cut dimming, PWM |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 4 |
| Interface | I2C |
| Application | for LED applications |
| Frequency | 200kHz...2.2MHz |
| Input voltage | 4.5...45V |