LED tape
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SCA-60-WW
Tootja: FOSE
Tootja tootekood: SCA-60-WW
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 12V DC |
| IP rating | IP20 |
| Width | 8mm |
| Thickness | 1.4mm |
| LED colour | white warm |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| LED per meter amount | 60 |
| Maximum power per meter | 4.8W/m |