Torch: LED; 10h; 172mm; 20/200lm; IP30; 6000K; -10÷40°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SCANGRIP-03.5127
Tootja: SCANGRIP
Tootja tootekood: WORK PEN 200 R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Torch: LED; 10h; 172mm; 20/200lm; IP30; 6000K; -10÷40°C
| Operating temperature | -10...40°C |
| IP rating | IP30 |
| Length | 172mm |
| Nominal life | 10h |
| Power supply | from USB port |
| Colour temperature | 6000K |
| Type of torch | LED |
| number of operation modes | 2 |