6000K; IP30; W: 55mm; L: 32.5mm; H: 22mm; -10÷40°C; 14lm,140lm; 2W; 10h
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SCANGRIP-03.5645
Tootja: SCANGRIP
Tootja tootekood: HEAD LITE S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele 6000K; IP30; W: 55mm; L: 32.5mm; H: 22mm; -10÷40°C; 14lm,140lm; 2W; 10h
| Operating temperature | -10...40°C |
| IP rating | IP30 |
| Width | 55mm |
| Length | 32.5mm |
| Height | 22mm |
| Nominal life | 10h |
| Maximum power | 2W |
| Colour temperature | 6000K |
| Type of torch | LED headtorch |
| number of operation modes | 2 |