Supercapacitor; THT; 1F; 3VDC; 0÷100%; Body dim: Ø6.3x12mm; 600mA
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
SCCQ12E105PRB
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: SCCQ12E105PRB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Supercapacitor; THT; 1F; 3VDC; 0÷100%; Body dim: Ø6.3x12mm; 600mA
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 3V DC |
| Operating temperature | -40...65°C |
| Max. forward impulse current | 600mA |
| Height | 12mm |
| Body dimensions | Ø6.3x12mm |
| Diameter | 6.3mm |
| Capacitance | 1F |