Supercapacitor; THT; 1F; 2.7VDC; 0÷100%; Body dim: Ø8x12mm; 1.02A
Kordarv:
2400.0
Minimum quantity:
2400.0
Tootekood:
SCCR12B105PRBLE
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: SCCR12B105PRBLE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Supercapacitor; THT; 1F; 2.7VDC; 0÷100%; Body dim: Ø8x12mm; 1.02A
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 2.7V DC |
| Operating temperature | -40...65°C |
| Terminal pitch | 3.5mm |
| Height | 12mm |
| Body dimensions | Ø8x12mm |
| Diameter | 8mm |
| Capacitance | 1F |