Supercapacitor; THT; 2F; 3VDC; 0÷100%; Body dim: Ø8x16mm; 1.74A
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
SCCR16E205PRB
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: SCCR16E205PRB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Supercapacitor; THT; 2F; 3VDC; 0÷100%; Body dim: Ø8x16mm; 1.74A
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 3V DC |
| Operating temperature | -40...65°C |
| Terminal pitch | 3.5mm |
| Height | 16mm |
| Body dimensions | Ø8x16mm |
| Diameter | 8mm |
| Capacitance | 2F |