Supercapacitor; THT; 3.3F; 3VDC; 0÷100%; Body dim: Ø8x20mm; 2.57A
Kordarv:
1600.0
Minimum quantity:
1600.0
Tootekood:
SCCR20E335PRB
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: SCCR20E335PRB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Supercapacitor; THT; 3.3F; 3VDC; 0÷100%; Body dim: Ø8x20mm; 2.57A
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 3V DC |
| Operating temperature | -40...65°C |
| Terminal pitch | 3.5mm |
| Height | 20mm |
| Body dimensions | Ø8x20mm |
| Diameter | 8mm |
| Capacitance | 3.3F |