Supercapacitor; THT; 35F; 3VDC; -10÷30%; Body dim: Ø16x30mm; 19.7A
Kordarv:
200.0
Minimum quantity:
32000.0
Tootekood:
SCCU30E356SRBQ
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: SCCU30E356SRBQ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Supercapacitor; THT; 35F; 3VDC; -10÷30%; Body dim: Ø16x30mm; 19.7A
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 3V DC |
| Operating temperature | -40...65°C |
| Max. forward impulse current | 19.7A |
| Terminal pitch | 7.3mm |
| Height | 30mm |
| Body dimensions | Ø16x30mm |
| Diameter | 16mm |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |