Supercapacitor; THT; 100F; 2.7VDC; -10÷30%; Body dim: Ø18x60mm
Kordarv:
150.0
Minimum quantity:
32100.0
Tootekood:
SCCV60B107SRBQ
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: SCCV60B107SRBQ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Supercapacitor; THT; 100F; 2.7VDC; -10÷30%; Body dim: Ø18x60mm
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 2.7V DC |
| Operating temperature | -40...65°C |
| Terminal pitch | 8mm |
| Height | 60mm |
| Diameter | 18mm |
| Capacitance | 100F |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |