Supercapacitor; SNAP-IN; 200F; 2.7VDC; -10÷30%; Body dim: Ø30x50mm
Kordarv:
50.0
Minimum quantity:
50.0
Tootekood:
SCCX50B207SSB
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: SCCX50B207SSB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Supercapacitor; SNAP-IN; 200F; 2.7VDC; -10÷30%; Body dim: Ø30x50mm
| Mounting | SNAP-IN |
| Operating voltage | 2.7V DC |
| Operating temperature | -40...65°C |
| Terminal pitch | 10mm |
| Height | 50mm |
| Body dimensions | Ø30x50mm |
| Diameter | 30mm |
| Capacitance | 200F |