Tootekood: SCD0504T-220K-N
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SCD0504T-220K-N
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Inductor application
  • Inductor features
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; 1.11A; 0.18Ω
Mounting SMD
Resistance 180mΩ
Operating current 1.11A
Inductance 22µH