Relay: solid state; Ucntrl: 4÷30VDC; 25A; 12÷280VAC; -40÷100°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SCFL42100
Tootja: CELDUC
Tootja tootekood: SCFL42100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 4÷30VDC; 25A; 12÷280VAC; -40÷100°C
| Max. operating current | 25A |
| Operating temperature | -40...100°C |
| IP rating | IP20 |
| Series | SCF |
| Switched voltage | 12...280V AC |
| Switching method | zero voltage switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |