Industrial module: converter; 13÷32VDC; -10÷50°C; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SCM311
Tootja: DECODE
Tootja tootekood: SCM311
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: converter; 13÷32VDC; -10÷50°C; IP65
| Mounting | wall mount, on panel |
| Supply voltage | 13...32V DC |
| Operating temperature | -10...50°C |
| IP rating | IP65 |
| Body dimensions | 90x115x56mm |
| Communications modules features | pH and redox conversion to 4 ... 20mA |
| Additional functions | galvanic insulation input / output |
| Power supply | supply loop powered |