LED tape; white cold; 12V; LED/m: 120; 4mm; IP20; 120°; 9.6W/m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SCS-120-CW
Tootja: FOSE
Tootja tootekood: SCS-120-CW
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white cold; 12V; LED/m: 120; 4mm; IP20; 120°; 9.6W/m
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 12V DC |
| IP rating | IP20 |
| Width | 4mm |
| Thickness | 1.4mm |
| LED colour | white cold |
| Colour temperature | 6000K |
| LED per meter amount | 120 |
| Maximum power per meter | 9.6W/m |