Driver; LED controller; 20÷320mA; Channels: 4; 4.5÷5.5V; SOP8
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SCT2004CSOG
Tootja: STARCHIPS TECHNOLOGY
Tootja tootekood: SCT2004CSOG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver; LED controller; 20÷320mA; Channels: 4; 4.5÷5.5V; SOP8
| Output current | 20...320mA |
| Mounting | SMD |
| Case | SOP8 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Operating voltage | 4.5...5.5V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 4 |
| Kind of integrated circuit | LED driver |
| Impulse rise time | 10ns |
| Pulse fall time | 10ns |