Relay: interface; SPST-NO; Ucntrl: 10÷30VDC; Ucntrl: 10÷30VAC; 8A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SD-0824B
Tootja: ELCO SRL
Tootja tootekood: SD-0824B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: interface; SPST-NO; Ucntrl: 10÷30VDC; Ucntrl: 10÷30VAC; 8A
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Max. operating current | 8A |
| Operating temperature | -20...80°C |
| Leads | screw terminals |
| Body dimensions | 6.5x78x100mm |
| Switched voltage | 0...35V DC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Type of relay | interface |
| Operate time | 30µs |
| Release time | 60µs |