Fuse: PTC polymer; 200mA; Case: 1812
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
SD020-30
Tootja: ECE
Tootja tootekood: SD020-30
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: PTC polymer; 200mA; Case: 1812
| Case | 1812 |
| Power | 800mW |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Maximum current | 10A |
| Current rating | 200mA |
| Max. voltage | 30V |
| Max resistance | 5Ω |
| Type of fuse | PTC polymer |
| Switched current | 400mA |
| Min. resistance | 800mΩ |