Diode: TVS; 450W; 13.3V; 17A; bidirectional; SOD323; reel,tape; Ch: 1
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SD12C-01FTG-LF
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SD12C-01FTG
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 450W; 13.3V; 17A; bidirectional; SOD323; reel,tape; Ch: 1
| Mounting | SMD |
| Case | SOD323 |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 12V |
| Max. forward impulse current | 17A |
| Version | ESD |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 13.3V |
| Leakage current | 1µA |
| Capacitance | 100pF |