Fuse: PTC polymer; 1.5A; Case: 1812
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
SD150-06
Tootja: ECE
Tootja tootekood: SD150-06
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: PTC polymer; 1.5A; Case: 1812
| Case | 1812 |
| Power | 800mW |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Current rating | 1.5A |
| Max. voltage | 6V |
| Max resistance | 110mΩ |
| Type of fuse | PTC polymer |
| Switched current | 3A |
| Min. resistance | 40mΩ |