SD1A477M6L011PC
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD1A477M6L011PC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 10VDC; Ø6.3x11mm; Pitch: 2.5mm
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 10V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Terminal pitch | 2.5mm |
| Height | 11mm |
| Body dimensions | Ø6.3x11mm |
| Diameter | 6.3mm |
| Capacitance | 470µF |
| Type of capacitor | electrolytic |
| Capacitor height tolerance | 1.5mm |