Tootekood: SD1C107M05011PC
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD1C107M05011PC
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Capacitor height tolerance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 16VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm
Mounting THT
Operating voltage 16V DC
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 2mm
Height 11mm
Body dimensions Ø5x11mm
Diameter 5mm
Capacitance 100µF
Type of capacitor electrolytic
Capacitor height tolerance 1.5mm