SD1E107M05011PC
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD1E107M05011PC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 25VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 25V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Terminal pitch | 2mm |
| Height | 11mm |
| Body dimensions | Ø5x11mm |
| Diameter | 5mm |
| Capacitance | 100µF |
| Type of capacitor | electrolytic |
| Capacitor height tolerance | 1.5mm |