Tootekood: SD1E226M05011BB
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD1E226M05011BB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 25VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm; ±20%
Mounting THT
Operating voltage 25V DC
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 2mm
Height 11mm
Body dimensions Ø5x11mm
Diameter 5mm
Capacitance 22µF
Type of capacitor electrolytic
Capacitor height tolerance 1.5mm