Tootekood: SD1G478M22041BB
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD1G478M22041BB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 4700uF; 40VDC; Ø22x40mm; Pitch: 10mm
Mounting THT
Operating voltage 40V DC
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 10mm
Height 40mm
Body dimensions Ø22x40mm
Diameter 22mm
Capacitance 4.7mF
Type of capacitor electrolytic
Capacitor height tolerance 3mm