SD1G478M22041BB
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD1G478M22041BB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 4700uF; 40VDC; Ø22x40mm; Pitch: 10mm
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 40V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Terminal pitch | 10mm |
| Height | 40mm |
| Body dimensions | Ø22x40mm |
| Diameter | 22mm |
| Capacitance | 4.7mF |
| Type of capacitor | electrolytic |
| Capacitor height tolerance | 3mm |