Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 50VDC; Ø12.5x20mm; ±20%; 2000h
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
SD1H687M12020PH
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD1H687M12020PH
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 680uF; 50VDC; Ø12.5x20mm; ±20%; 2000h
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 50V DC |
| Operating temperature | ≤ 85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Height | 20mm |
| Body dimensions | Ø12.5x20mm |
| Diameter | 12.5mm |
| Capacitance | 680µF |
| Type of capacitor | electrolytic |
| Service life | 2000h |