Tootekood: SD1J106M05011BB
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD1J106M05011BB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 63VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm; ±20%
Mounting THT
Operating voltage 63V DC
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 2mm
Body dimensions Ø5x11mm
Capacitance 10µF
Type of capacitor electrolytic
Capacitor height tolerance 1.5mm