Tootekood: SD1J228M1635MBB
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD1J228M1635MBB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 2200uF; 63VDC; Ø16x35mm; Pitch: 7.5mm
Mounting THT
Operating voltage 63V DC
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 7.5mm
Height 35mm
Body dimensions Ø16x35mm
Diameter 16mm
Capacitance 2.2mF
Type of capacitor electrolytic
Capacitor height tolerance 2mm