Tootekood: SD1V478M1835MBB
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD1V478M1835MBB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 4700uF; 35VDC; Ø18x35mm; Pitch: 7.5mm
Mounting THT
Operating voltage 35V DC
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 7.5mm
Height 35mm
Body dimensions Ø18x35mm
Diameter 18mm
Capacitance 4.7mF
Type of capacitor electrolytic
Capacitor height tolerance 2mm