Tootekood: SD2A226M6L011PC
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD2A226M6L011PC
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Capacitor height tolerance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 100VDC; Ø6.3x11mm; Pitch: 2.5mm
Mounting THT
Operating voltage 100V DC
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 2.5mm
Height 11mm
Body dimensions Ø6.3x11mm
Diameter 6.3mm
Capacitance 22µF
Type of capacitor electrolytic
Capacitor height tolerance 1.5mm