Tootekood: SD2A227M12025BB
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD2A227M12025BB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 220uF; 100VDC; Ø12.5x25mm; Pitch: 5mm
Mounting THT
Operating voltage 100V DC
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 5mm
Height 25mm
Body dimensions Ø12.5x25mm
Diameter 12.5mm
Capacitance 220µF
Type of capacitor electrolytic
Capacitor height tolerance 2mm