Tootekood: SD2A476M1012MBB
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD2A476M1012MBB
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Capacitor height tolerance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 100VDC; Ø10x12.5mm; Pitch: 5mm
Mounting THT
Operating voltage 100V DC
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 5mm
Height 12.5mm
Body dimensions Ø10x12.5mm
Diameter 10mm
Capacitance 47µF
Type of capacitor electrolytic
Capacitor height tolerance 2mm