Tootekood: SD2A477M16025BB
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD2A477M16025BB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 100VDC; Ø16x25mm; Pitch: 7.5mm
Mounting THT
Operating voltage 100V DC
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 7.5mm
Height 25mm
Body dimensions Ø16x25mm
Diameter 16mm
Capacitance 470µF
Type of capacitor electrolytic
Capacitor height tolerance 2mm