Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 200VDC; Ø12.5x25mm; ±20%
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
SD2D107M12025BB
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SD2D107M12025BB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 200VDC; Ø12.5x25mm; ±20%
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 200V DC |
| Operating temperature | ≤ 85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Height | 25mm |
| Body dimensions | Ø12.5x25mm |
| Diameter | 12.5mm |
| Capacitance | 100µF |
| Type of capacitor | electrolytic |
| Service life | 2000h |